Këtë shtator, Ava Max shënon një tjetër hap të madh në karrierë

By

Këngëtarja e superhitit “Sweet but psycho”, shqiptarja Ava Max ka dhënë një lajm të mirë sa i përket karrierës së saj.

Artistja e cila tashmë njihet ndërkombëtarisht është fare pranë realizimit të një prej ëndërrave të saj, fjala është për albumin debutues.

Ky album do të mbaj titullin “Heaven” ose në shqip “Parajsa” dhe do të publikohet me 18 shtator./Prive.al

Artikuj të ngjashëm