Nxehet Robert Berisha dhe ka një arsye

By

Robert Berisha është acaruar pak.

Këngëtari bëri një instastory pasi dikush ia ka hapur një profil të rrejshëm në Snapchat.

Përmes një shkrimi të cilin e bëri publik, Roberti tha se nuk ka snapchat dhe se s’do të ketë kurrë një të tillë.

Më poshtë postimi (lajmi vijon…)

Ndryshe, këngëtari është duke punuar për ta lëshuar sa më shpejtë bashkëpunimin me Kastro Zizon dhe Eneda Tarifën.

Ky është dueti i parë mes tyre i cili pritet të publikohet gjatë këtij muaji.

Roberti nuk ka dhënë datë të saktë e as titull të këngës.

Kujtojmë që bashkëshortja e tij Nora, mbrëmë ishte e pranishme në dasmën e Elitës me Gjikon, pa të, pasi artisti është pjesë e Dance Ëith Me dhe shumicën e kohës po e kalon në Shqipëri për shkak të provave./Prive.al

Artikuj të ngjashëm