Vedati në elementin e tij, zbavit banorët me batuta

By

Hyrja më e fundit e shtëpisë ishte Vedat Bajrami.

Aktori i humorit u prit më shumë entuzisëm nga banorët e shtëpisë.

Sot shënon edhe ditën e parë të banorit të ri në shtëpi dhe ai kaloi ditën duke zbavitur të tjerët me batuta.

Ndiqni më poshtë videot. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm