Sinan Vllasaliu flet për eksperiencën e tij si i vetë izoluar në SHBA

By

Këngëtari Sinan Vllasaliu ishte këtë të shtunë në Prive, për të na rrëfyer shumë të pathëna të tij.

Rastisi që këngëtar të ishte në Amerikë kur pandemia pati pikun e saj dhe gjithë bota hyri në karantinë.

Gjatë intervistës ai na tregon më tepër për eksperiencën e tij në ShBA gjatë vetë izolimit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm