Nuk shkoi gjatë dhe çifti i famshëm ndahet sërish (FOTO)

By

Kur nuk shkon, nuk shkon…

Aktori i njohur Ben Affleck dhe Lindsay Shookus, kanë prishur sërish marrdhënien e tyre.

“Ajo ka një fëmijë dhe një ish bashkëshort si dhe një punë nën New York, poashtu Ben e ka familjen e tij dhe një punë në Los Angeles. Edhe pse ata e duan njëri-tjetrin, e kuptuan se kjo lidhje nuk po funksiononte”, tha një burim për People.

“Ata gjithmonë do ta duan njëri-tjetrin”.

Ben dhe Lindsay u ndanë në gusht të vitit të kaluar por në shkurt të këtij vitit u bashkuan sërish, transmeton Prive.al.

Image result for ben and lindsay

Artikuj të ngjashëm