Linda Halimi befason – menjëherë pas lindjes me super linja dhe ky është sekreti

By

Ka vetëm një muaj që ajo u bë nënë për herë të parë dhe tani gëzon sërish super linja.

Këngëtarja e famshme kosovare Linda Halimi, ka arritur që ta rikthejë trupin e saj në një kohë rekorde pasi solli në jetë vajzën Kaimanan.

Ajo dikur vuante nga mbipesha, mirëpo me shumë punë e disiplinë e ka transformuar fizikun e saj dhe sot ka linja tejet fit.

Halimi së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqë linjat e saja tejet seksi dhe pa asnjë kilogram të tepërt nga shtatzënia.

Por për të pasur një sukses të tillë me fizikun, duhet të bësh shumë palestër dhe Linda edhepse tani nënë dhe me ekstra obligime, nuk iu është ndarë ushtrimeve. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BwIGSf_hucf/

Artikuj të ngjashëm