Para një muaji lindi vajzën por Linda Halimi habit me linjat trupore (FOTO)

By

Linda Halimi shumë shpejt i ka rikthyer format e saj trupore.

Këngëtarja që para një muaji ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën Kaimana, sot me shumë krenari ka postuar në Instagram një fotografi ku duket me format tërheqëse trupore.

“Sapo ia kemi nisur baby”, është përshkrimi i imazhit të postuar, duke bërë me dije se ende nuk e ka arritur qëllimin.

Kujtojmë se Linda kur e nisi karrierën muzikore ishte një këngëtare e lezetshme dhe e rrumbullakosur, që në një moment kishe vendosur ta mposht’te peshën e tepërt dhe t’i formësonte linjat trupore në mënyrë të habitshme.

Duket se kjo e ka ndihmuar që edhe tani pas lindjes të rikthehet në formë më lehtë.

https://www.instagram.com/p/BwIGSf_hucf/

Artikuj të ngjashëm