Aida Doçi ndan një moment romantik me bashkëshortin

By

Në janar të këtij viti, Aida Doçi dhe Naser Qeli kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Lajmi u bë i ditur nga vet këngëtarja e cila ndau fotografi me ndjekësit e saj në Instagram.

’Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time’, shkruante ajo në fotogefina krah Naserit.

Çifti po jetojnë të lumtur çdo ditë bashkëshortore dhe dedikimet e ëmbla në rrjete sociale nuk mungojnë.

Këngëtarja ndau një fotografi të shkrepur në orët e mbremjës dhe çifti shihen teksa ndajnë një përqafim.

“Ti më plotëson mua”, kanë qenë fjalët e Aida Doçit në postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm