Khloé Kardashian tashmë ka një burrë të ri në jetën e saj

By

Khloé Kardashian ka një burrë të ri në jetën e saj.

Një burim thotë se ylli i “Kardashians” aktualisht është duke u takuar me një investitor të kapitalit privat të cilin e takoi përmes motrës së saj më të madhe, Kim Kardashian.

Khloé, 37 vjeç, dhe burri i saj misterioz u prezantuan në një darkë disa javë më parë dhe se të dy u pëlqyen.

Marrëdhënia është në “fazat e hershme” dhe Khloé “po ndihet vërtet mirë”, sipas ‘People’, i cili dha lajmin të hënën.

Gjatë fundjavës, themeluesja “Good American” mbylli thashethemet se ajo “po shihte një lojtar tjetër të NBA”.

“Patjetër që jo e vërtetë!!!” Ylli i realitetit komentoi në një postim në Instagram, të një fotografie nga llogaria e thashethemeve @deuxmoi, në të cilën dikush pretendonte se “dëgjuan” se ajo po dilte me një yll tjetër basketbolli pas ndarjes së saj nga qendërsulmuesi i Chicago Bulls.

 

Artikuj të ngjashëm