Për një trup si të Luana Vjollcës, ja çfarë duhet të hani në darkë!

By

Ka linja të përkryera trupore. Ajo sigurisht i dedikohet palestrës, por edhe ushqimi që a është i zgjedhur.

Për të gjitha vajzat që do donin të kishin trup të ndërtuar sikurse moderatorja shqiptare Luana Vjollca, ka një recetë.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një video ku përgatit darkën e saj.

Dhe sigurisht, asgjë me karbohidrate e yndyrna. Është vetëm supë ajo që Luana ha për darkë për të pasur formën e trupit që ka tani. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm