Justin Bieber ‘bëhet’ prift

By

Balenciaga publikoi fushatën e re të reklamave të martën, ku sërish protagonist është Justin Bieber.

Si këngëtari, ashtu edhe shtëpia franceze e modës postuan të njëjtën foto në Instagram, me 27-vjeçarin Bieber që shkruante: “Është modë e dashur. @balenciaga.”

Për xhirimet e thjeshta dhe të zhveshura, Bieber pozoi me një xhaketë të gjatë deri në dysheme, si mantel, çizme të trasha me majë katrore dhe një litar që mbante një unazë çelësash.

Justin Bieber wearing a long black jacket

Dhe fansat nuk mund të mos theksonin se princi i tyre i popit dukej më shumë si një prift i modës së lartë.

“Prifti Biebs?” njëri komentoi postimin e Bieber, ndërsa një tjetër shkroi: “Ika nga atmosfera e manastirit”.

“Nëse ju pëlqen pamja e re e Bieber për Balenciaga, a mund t’ju ftoj në kishë?” një person i tretë postoi në Twitter.

Në fillim të kësaj jave, Balenciaga fshiu të gjitha fotot në Instagram, me sa duket për të tërhequr vëmendjen ndaj fushatës së re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm