Nuk duhet ta humbisni aventurën e Libertës dhe Alaudinit në Egjipt (VIDEO)

By

Vlogu i radhës nga Liberta Spahiu, është interesant.

Në të, keni mundësi të shihni ‘çmenduritë’ që ata kanë bërë gjatë ditëve në Egjipt.

Të dy moderatorët, rrëfejnë aventura të ndryshme nga ky vend magjik.

Mos e humbisni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm