Kur do të martohet Sinan Hoxha?!

By

Këngëtari Sinan Hoxha kohë më pare u fejua, kështu duke publikuar gjithçka rreth dashurisë së tij.

Por askush se kishte menduar se do të vihet nën ‘prangat’ e martesës.

Data 27 Gusht është rezervuar për dasmën e tij luksoze në një nga hotelet më me nam në Tiranë, këngëtari dhe e fejuara e tij kanë një listë të gjerë mysafirësh, ku ftesat pranuan mbi 600 persona.

Për muzikën normalisht që do të kujdesen shumë nga miqtë e Sinanit.

Prive do të ju sjell detaje të ndryshme nga dasma e ciftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm