Autorja e “Përputhen” flet pas publikimit të fotos nga Shqipja

By

Sot, ish-protagonistja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj publikoi fotografi në të cilat pohonte se ishte Andi me Tean, para famës.

Ngjashmëria tejet e madhe e vajzës në foto me Tean (siç vërehet më poshtë me foton e ish-çiftit) linte të dyshohej se bëhet fjalë për një lidhje e cila ishte që para programit.

View this post on Instagram

A post shared by Armando Shehi (@ashehi)

Por i shpejtë ka qenë reagimi i autores, Olsa Muhameti.

Në InstaStory ajo është shprehur:

“Qetësohuni, qetësohuni, është thjesht “false alarm”. Nesër kemi një super takim, nuk do eprish për falsë alarmi. Të hënën do i sqarojmë të gjitha, kush është e vërteta. Dhe një gjë mendoj me veten, çfarë bëjnë njerëzit për vëmendje. Programi i djeshëm ka shkuar prapë një milionë”.

Ndërkaq, edhe fansat e Andit kanë qenë të shpejtë duke pohuar se vajza në foto është ish e dashura e tij në Gjermani. /prive.al

Artikuj të ngjashëm