Adele dhe i dashuri i saj ndërmarrin një hap tjetër në marrëdhënien e tyre

By

Pothuajse katër muaj pasi Adele dhe Rich Paul dolën në publik me romancën e tyre, të dy kanë ndërmarrë hapin tjetër të madh në marrëdhënien e tyre: fluturimin për në shtëpinë e Adelës në Mbretërinë e Bashkuar së bashku si çift.

Më 3 nëntor, të dy u panë duke shijuar një natë takimi në Londër. Këngëtarja kishte veshur një xhaketë të zezë të shoqëruar me pantallona të gjera ngjyrë të errët, ndërsa gjysma tjetër e saj kishte veshur një xhaketë ngjyrë ndryshku dhe pantallona të zeza. Fituesja e Grammy është në qytet për t’u përgatitur për shfaqjen e saj në Palladium të Londrës javën e ardhshme.

Koncerti i ardhshëm do të jetë shfaqja e parë e këngëtares në Mbretërinë e Bashkuar në katër vjet dhe do të jetë e disponueshme për fansat si një speciale në ITV, An Audience With Adele, më 21 nëntor.

Dalja e fundit e muzikantes dhe agjentit sportiv së bashku dëshmon edhe më tej se gjërat mes të dyve po shkojnë mjaft mirë. Siç ka thënë ekskluzivisht për E! News në shtator, “Adele është shumë e dashuruar me Rich”, duke shtuar, “Marrëdhënia e tyre është bërë më serioze në muajt e fundit”.

Aq shumë, saqë ata tashmë kanë kontrolluar një tjetër moment historik shumë të rëndësishëm, vuri në dukje burimi. “Ata të dy kanë takuar fëmijët e njëri-tjetrit, por e kanë mbajtur të qetë rreth tyre,” shpjegoi burimi i brendshëm. “Ata të dy qëndrojnë në vendet e njëri-tjetrit në LA dhe janë shumë të pandashëm”.

Adele është nëna e djalit 8-vjeçar, Angelo, babai i të cilit është Simon Konecki. Sipas ‘New Yorker’, Rich është baba i tre fëmijëve.

Artikuj të ngjashëm