Geti në studio, kërkon falje që publikoi mesazhet me Xhulin

By

ësaj here në studio ishte edhe Geti i cili është përfolur dy ditët që lamë pas.

Kjo për shkak se ai publikoi disa mesazhe që kishte shkëmbyer me Xhulin.

Një lëvizje e tillë erdhi pasi Vivi dhe Xhuli patën një përplasje të fortë brenda shtëpisë.

Geti kërkoi falje sa i përket postimit të tij dhe më poshtë mund të ndiqni gjithë çfarë tha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm