Nuk duhet humbur bashkëpunimi mes Besa Kokëdhima dhe Lyrical Son

By

Besa Kokësdhima po rikthehet me tri projekte të reja muzikore, ndër to edhe një bashkëpunim me Lyrical Son.

Dyshja artistike bashkëpunuan për herë të parë për këngën “Si kalama”.

Këngën dhe videoklipin e ri mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm