Kënga që u bë virale në TikTok, Dafina zbulon datën e lansimit

By

Dafina Zeqiri e ka zbuluar datën e lansimit të këngës që iu bë virale në TikTok.

Artistja njoftoi në Instagram se projekti me titull ‘Dhimbje dhimbje’, vjen nesër.

Bëhuni gati në orën 18:00 dhe prisni këngën hit.

Ndryshe, Duffy ka qenë tejet aktive gjatë kësaj kohe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm