Justin Bieber habit me deklaratën kundër Eminemit (VIDEO)

By

Justin Bieber ka shprehut publikisht mendimin e tij për Eminemin.

Këngëtari 25 vjeçari publikoi një seri postimesh tani të fshira në instastory, në mesin e të cilave foli edhe për reperin.

“Më pëlqen muzika e Eminemit, por nuk më pëlqen që ai po I bën ‘diss’ reperëve të rinj. I pëlqej gjeneratat e reja të repit, të cilët ai thjesht nuk i kupton”, ka thënë Justin.

Nëse nuk e dini, albumi i fundit i Eminem “Kamikaze” përmbante ‘dissa’ që kishte për qëllim disa reperë si Drake dhe Lil Xan.

Artikuj të ngjashëm