Sa herë e ka tradhëtuar Roberti, Norën?!

By

Këngëtari Robert Berisha, si asnjëherë tjetër, këtë të Shtunë në Prive do jetë protagonist i rubrikës 60 Sekonda.

Berisha me natyrën e tij të çiltër dhe pa komplekse do t’i përgjigjet pyetjeve nga më të ndryshme të parashtruara nga gazetarja Maki Bajrami.

Mes tjerash, Roberti do të tregoj se sa herë e ka tradhëtuar Norën, a do e falte tradhëtinë e me cilën figurë publike do e ndërronte bashkëshorten.

Gjithashtu, ai do tregoj se në çfarë profesioni e sheh të bijën Renée dhe cila këngëtare nuk e meriton skenën.

Përgjigjet kuptohen të Shtunën me fillim nga ora 19:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm