Sellma dhe Kaci në Berlin për Loredanën (FOTO)

By

Sellma dhe Kaci kanë udhëtuar drejt Berlinit për të qenë afër njërës prej repereve më të famshme shqiptare në Zvicër e Gjermani.

Bëhet fjalë për Loredanën.

Sellma dhe Kaci janë ata që janë përkujdesur për pamjen e saj të fundit por se çfarë është duke përgatitur artistja mbetet të shihet gjatë ditëve në vazhdim.

Loredana ka postuar fotografi në Instagram duke treguar punën e Sellmës dhe Kacit të cilët duke marrë mijëra pëlqime.

Kujtojmë se reperja së fundmi mori pjesë në një koncert të madh në Gjermani ndërsa po merret me projekte të reja të cilat do të publikohen së shpejti./Prive.al

View this post on Instagram

Morning ❤️ @sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm