Nuk do besoni profesionin e ri të Yllka Kuqit (FOTO)

By

Yllka Kuqi pa asnjë dilemë na asocion me artisten që numëron mjaft vite në skenë.

Për gati një dekadë e gjysmë, këngëtarja ia  ka dalë të jetë e komentuar dhe e dëgjuar me aktivitetin e saj muzikor.

Por, a e keni ditur që në rrafshin akademik këngëtarja ka një profesion komplet tjetër?

Yllka në rrafshin akademik është psikologe.

Titullin e ri, këngëtarja e ka ndarë në rrjete sociale ku shprehet se edhe zyrtarisht, është specialiste e psikoterapisë dhe psikologjisë klinike.

Urime Yllka! Mbase do na bie rruga të të vizitojmë ndonjëherë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm