Cili reper mbeti i mahnitur nga ‘Harem-i’ i Young Zerkës?!

By

Ditë më parë artisti nga Shqipëria, Young Zerka, vazhdoi ‘traditën’ e krijuar së fundmi duke lansuar kështu edhe një HIT tjetër në industrinë muzikore shqiptare.

‘Harem’ është edhe projekti i sapo publikuar nga Zerka teksa ai u prit mjaft mirë si nga publiku, kritikët ashtu edhe nga kolegët dhe miqtë e artistit.

E mes shumë kolegëve të mahnitur nga ky projekt ishte edhe reperi Mc Beka i cili nuk hezitoi as të komplimentojë aristin në njërin prej postimeve të tij duke i thënë se e pëlqeu shumë prodhimin në fjalë.

Kjo natyrisht se do të jetë një motivim shtesë për Zerkën i cili nuk e ka ndërmend të ndalet së pruri projekte të cilat do të shndërrohen në refrene të periudhave të ndryshme të vitit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm