ME ÇKA PO MIRRET AKTORJA BLERTA SURROI?!

By

Publiku u njoftua me të përmes serialeve vendore, përmes të cilave Blerta Surroi u bë mjaft e dashur për audiencën.

Mirëpo më pas Blerta u shkëput nga roli i aktores dhe është e angazhuar në një tjetër dimension të artit.

Blerta, tashmë edhe gruaja e Veton Surroit është angazhuar në pikturë ku po ka mjaft sukses.

Pas prezantimit të ekspozitës me piktura në qeramikë në vendet shqiptare ajo ka udhëtuar drejt Parisit ku e ka prezantuar punën e saj./Prive.al

Blerta Surroi 2 Blerta Surroi

Artikuj të ngjashëm