Nora Istrefi sapo u bëri një befasi të këndshme të gjithë fansave të saj

By

Një muaj më parë Nora Istrefi publikoi këngën “Më mungon”.

Tani ajo ka gati edhe këngën e re që sapo publikoi një sekuncë duke zbuluar edhe refrenin e saj.

Sipas burimeve të Prive kënga me titull “Ki me m’lyp” është bashkëpunim me NRG Band dhe do të lansohet gjatë fundjavës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm