Greta Koçi njofton publikimin e këngës së re në mënyrën më epike ndonjëherë

By

Këngëtarja shumë e dashur Greta Koçci javë më parë ka lajmëruar ndjekësit e saj se është në studio për këngën e re.

Për faktin se Greta ka kohë që nuk ka publikuar këngë të re fansat e saj janë të entuziazmuar për atë që ajo po sjell.

Në fakt, edhe mami i saj mezi po pret që Greta ta lansojë këngën e re dhe kjo e fundit i punoi një rreng asaj.

Ndiqni të plotë videon që ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Artikuj të ngjashëm