‘Holla’ regjistron millionin e katërt (Video)

By

Klipi ‘Holla’ nga çifti Cozman dhe Tuna ka shënuar milionin e katërt në rrjetin social të videove, YouTube.

Projekti është publikuar në datë 30 korrik të këtij viti dhe ishte një ndër këngët më  të diskutuara të kësaj vere.

‘Holla’ pason duetin shumë të sukseshëm ‘Fenix’. Pas bashkëpunimit me të dashurin, Tuna ka finalizuar një tjetër projekt me Fatman Scoop që pritet të lançohet shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm