Jonida Maliqi me dedikim prekës për djalin (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen e tetë, djali i Jonida Maliqit, Dani.

Këngëtarja hyri në Instagram ku postoi një fotografi në kohën kur djali ishte ende në barkun e saj duke u rritur.

“Para 8 vitesh, jeta ime ndryshoi rrenjesisht sepse u bekova me ty dashuria ime.Fjalet nuk e pershkruajne dot ndjesine kur te kisha pjese te trupit tim e aq me shume momentin kur te pash e te preka per te paren here.Ti je ekzistenca ime, dashuria, dhimbja, lumturia dhe frika me e madhe qe me kaplon ne cdo moment te dites❤️🙏Zoti qofte perhere prane teje sic jemi ne familja jote engjelli im Dan!”, ka shkruar Jonida.

Nëse nuk e dini, këngëtarja është e ndarë nga bashkëshorti me të cilin ka djalin dhe tani është në lidhje me Romeo Veshajn./Prive.al

Artikuj të ngjashëm