Noizy e nis vitin me bashkëpunim!

By

‘Number one’ e mbajti për shumë gjatë reperin Noizy në vend të parë të top listave. Që nga shtatori ky projekt ka regjistruar mbi 8 milionë shikime.

Edhe pse kanë kaluar tre muaj që nga lançimi i kësaj kënge, Rigels Rajku ka qenë mjaft i angazhuar në koncerte e studio ku ka finalizuar disa projekte.

Kënga e radhës pritet të dal këto ditë dhe do jetë në bashkëpunim me reperin tjetë nga OTR, Lil Koli i cili së fundmi erdhi në bashkëpunim me Çiljetën e Filloretën.

Ndërkaq gjatë këtij viti pritet që të publikohet edhe bashkëpunimi ndërkombëtar i Noizytme Mohombin.

Artikuj të ngjashëm