Pas dy bashkëpunimeve, Çiljeta vjen solo!

By

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është rikthyer fuqishëm në treg vitin që lamë pas. Pas bashkëpunimit me Noizyn në ‘Gangsta Love’ dhe me Filloretën e Lil Kolin ‘Big Booty’ ka përgatitur këngën e re.

Projekti i radhës i këngëtares është solo dhe më ndryshe se që e pamë në dy bashkëpunimet e fundit.

Ndërkaq përpos kësaj në 2016 pritet të publikohet edhe dueti i dytë me Noizyn.

Xhilaga të premten në Zonë e Lirë tregoi edhe për operacionin e zvogëlimit të gjoksit që do të ndodh gjatë janarit.

Artikuj të ngjashëm