Dy aktorët e famshëm në lidhje? Ky është thashethemi më i madh që kemi dëgjuar!

By

Jetët e tyre personale, kanë qenë gjithmonë shënjestra e mediave. Ata janë shumë të famshëm për të pasur një privatësi ku nuk ndërhyn askush, prandaj, thashethemet për ta arrijnë pikun.

Aktorja Kate Hudson, më në fund ka folur rreth thashethemeve se ajo kishte filluar të takohej me Brad Pitt, menjëherë pasi ai u nda nga Angelina Jolie.

“Ky ishte thashethemi më i çmendur i të gjitha kohërave”, ka thënë Kate në një intervistë për një emision amerikan.

‘Nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes. Dhe në fakt, unë as nuk e kam takuar Pitt personalisht për vjet të tëra. Megjithatë ishte një thashethem simpatik, më pëlqeu. Më vinte të dilja publikisht e të thosha, ehh po ja, po presim edhe binjakë”, ka thënë ajo me shaka.

Kate tani për tani, është në një lidhje me Danny Fujikawa. /Prive.al

Image result for kate hudson and brad pitt

 

Artikuj të ngjashëm