Robert Berisha në studio për këngën e re (FOTO)

By

Pas këngës “Mjalti i dashnisë”, Robert Berisha ka nisur punën për këngën e re.

Këngëtari shumë i kërkuar për momentin, ka postuar një fotografi në instastory ku shihet teksa incizon një këngë.

Megjithëse ai nuk dha detaje rreth projektit, ky njoftim do t’i gëzojë adhuruesit e muzikës së tij.

Roberti aktualisht është duke kënduar pothuajse çdo natë në vende të ndryshme në trojet shqiptar por edhe jashtë tyre.

Ai shpesh udhëton në Amerikë dhe Britani për të qenë pranë shqiptarëve të cilët duan ta dëgjojnë duke performuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm