Noizy anulon duetin me Çiljetën?!

By

Dueti mes Noizyt dhe Çilit është përmendur vite më parë madje është lançuar edhe video promocionale por që më pas u harrua nuk pati dritën jeshile për lançim.

Në 2015 u përfol sërish madje publikuan dhe një fotografi të nxehtë së bashku që promovonte ‘Gangsta Love’.

E pas gjithë kësaj pritje, zërat thanë që sërish ky duet u anulua por jo nuk është e vërtetë.

Javën që po lëmë pas Noizy dhe Çili kanë regjistruar skenën e fundit të klipit dhe tash është në fazën e produksionit.

Për pak ditë do e kemi produktin final të dyshes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm