Më mirë në shtrat shqiptarët apo amerikanët për Vildane Zenelin?! (Video)

By

Super modelja Vildane Zeneli pas intervistës ekskluzive në Prive me gazetarin Artan Telaku, tani vjen në rubrikën e emisionit ’60 sekonda’.

Vildanja nuk ka treguar nëse është milionere teksa ka thënë që është e para për gjithçka. Format fizike të saj kanë bërë që shumë meshkuj ta ëndërrojnë dhe për këtë arsye deri më tani nuk e ka refuzuar asnjë e vet ajo shprehet se i ka refuzuar krejt.

Pavarësisht pozave seksi Zeneli është shprehur se kurrë nuk do të pranonte të ishte pjesë e kastit të flmit ‘Fifty Shades of Grey’ si dhe asnjëherë nuk do pranonte të shfaqej në filma pornografikë.

Vildane Zeneli ka refuzuar të përgjigjet në pyetjen nëse në shtrat më të mirë janë shqiptarët apo amerikanët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm