GENTA NË BASHKËPUNIM?!

By

Këngëtarja Genta Ismaili ka kohë që po paralajmëronë projektin e saj më të ri. Ajo gjatë gjithë kohës është në studio duke punuar për disa nga to.

Prive mëson se ajo tashmë ka finalizuar këngën e re dhe sipas disa informacioneve do të jetë në bashkëpunim, emri i të cilit nuk është akoma.

Kjo këngë pason bashkëpunimin e suksesshëm me reperin 2ton ‘A je gati’ që pavarësisht që nuk ka klip ka arritur të pëlqehet nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm