Dy artistë shqiptarë për herë të parë në një festival në Shkup!

By

Është publikuar lista e këngëtarëve që do të performojnë në festivalin që mbahet në Maqedoninë e Veriut, “Mosaic”.

Një event që është bërë traditë atje, por që deri më tani nuk ka pasur asnjë artist shqiptar për të performuar.

Por me 28 shkurt të këtij viti gjërat do të jenë ndryshe, pasiqë kanë përzgjedhur S4MM dhe grupin legjendar Elita 5 për të kënduar në sallën e A1 Arena./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm