Donjeta Morina zbulon pak nga kënga e re (VIDEO)

By

Artistja e re Donjeta Morina, ka zbuluar pak nga kënga e re e cila do të publikohet së shpejti.

Ajo postoi një video të shkurtër në Instagram, duke kënduar këngën me titull “Pa ty” të incizuar në studion e Bini Nebihut, producenti nga i cili edhe menaxhohet.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar ajo.

Donjeta është bërë e njohur pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me 2TON “Gabime” që grumbulloi miliona klikime në youtube dhe i solli famë artistes./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bu4R4qJhhdy/

Artikuj të ngjashëm