Gjesti sjell nesër këngën që iu bë hit në TikTok

By

Gjesti nesër publikon këngën që iu bë hit në TikTok.

Projekti muzikor titullohet ‘Qa m’bone’, refreni i të cilit po këndohet vazhdimisht në rrjetin e lartëpërmendur.

Kënga e ra lansohet në orën 17:00 sipas njoftimit nga artisti.

Ndryshe, Gjesti është i angazhuar në koncerte dhe projekte të tjera muzikore./Prive.al

Artikuj të ngjashëm