Njëra nga moderatoret më seksi të sportit, kush nga sportistët e ngacmon Genta Canën?

By

Ajo është njëra ndër vajzat më të bukura në ekranet kosovare dhe pa dyshim, merr shumë komplimente nga të gjithë, sidomos nga burrat.

Moderatorja e njohur e Klan Kosovës Genta Cana, këtë javë ishte protagoniste e emisionit Prive në Klan Kosova.

E pyetur kësaj here nëse sportistët, me të cilët puna e saj ndërlidhet shumë, e ngacmojnë ndonjëherë!

“Në një fushë ku dominojnë më shumë burrat e femrat janë pakicë, ka edhe ngacmime por ato mbesin aty”, ka thënë Cana. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm