Kënga për dashurinë e re nga Dhurata Ahmetaj nuk është akoma gati!

By

Ishte menduar të publikohej në fundvit, por nuk ndodhi kështu. Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka shtyer projektin e saj të ri për vitin që po hyjmë.

Ahmetaj ka menduar të bëj disa ndryshime në këtë produksion që po punohet në Room 6 studio.

Tema veçse është bërë e ditur dhe flet për një dashuri të re, teksti i së cilës nuk ka të bëj me personalen e Dhuratës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm