Cila këngë e Encës është dedikim? (VIDEO)

By

60 sekondat e emisionit PRIVE, mbrëmë iu kushtuan Encës.

Këngëtarja tregoi shumë përmes kësaj rubrike, ndër të tjerash edhe për personalen.

Cila këngë e saj është dedikim, me kë nga estrada ka flirtuar, a ka foto erotike dhe të tjera.

Të gjitha përgjigjet i gjeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm