Pak para se të bëhet nënë, Elita Rudi e bën këtë ndryshim në pamje

By

Moderatorja kosovare Elita Rudi e cila është në prag të lindjes së bebes së saj, ka bërë një ndryshim drastik në pamje.

https://www.instagram.com/p/BtMDfO4gHvn/

Ajo që e njihnim si brune flokëgjatë, tani ka balluke. Këtë ndryshim në pamjen e saj e ka prezantuar vet Elita e cila në profilin e saj në Instagram ka publikuar fotografitë nga imazhi i ri, megjithatë ajo e ka ruajtur origjinalitetin prej bruneje.

Rudi dhe bashkëshorti i saj, reperi i njohur Gjiko, u martuan vitin që lamë pas ndërsa tani ata po presin të bëhen prindër për të parën herë.

Artikuj të ngjashëm