Brenda OTR: Enca përkrah reperin por thumbon Noizyn?!

By

 

Duket se konflikti i pak ditëve më parë mes Noizyt dhe Encës nuk ka ndikuar aspak në miqësinë e këngëtares me anëtarin tjetër të grupit OTR, Varrosin.

Kjo pasi këngëtarja ditën e sotme është parë të shpërndajë projektin e ri të reperit në profilet e saja në rrjete sociale njëherit duke mos lënë pa hedhur edhe disa ‘kunja’  të cilat dukej se adresoheshin për Noizyn.

Të paktën kështu tingëllon fjalia e saj ku në mbështetjen e dhënë Varrosit e quajti atë si ‘Njëri prej më të vërtetëve’ duke aluduar në Noizyn si e kundërta e kësaj fjalie. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm