Sekreti i një marrëdhënieje sipas Anita Haradinajt është ky (VIDEO)

By

Javën që lamë pas moderatorja e famshme Anita Haradinaj, u bë pjesë e rubrikës së Prive, “Qitja Pikën”.

Moderatorja e RTK-së, i ka vazhduar fjalitë e nisura nga Prive, duke dhënë përgjigjet e saja në raport me disa çështje, ku përfshihet edhe çelësi i një marrëdhënieje dashurie.

“Mendoj se është reciprociteti dhe kur në një raport ka harmoni pastaj lind edhe dashuria”, ka thënë Anita, derisa ka treguar po ashtu se bashkëshorti i saj, kryeministri Ramush Haradinaj, nuk e duron dot kur dikush tradhton dhe është frikacak.

Intervistën e plotë të saj mund ta ndiqni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm