Një tjetër ndarje! Ky këngëtar i njohur shqiptar tashmë beqar

By

Kohëve të fundit kemi parë shumë çifte të reja në estradën shqiptare.

Por, gjërat nuk po shkojnë aq ‘sheqer’ për të gjithë.

Së fundmi, në heshtje dhe pa shumë zhurmë është shënuar një tjetër ndarje.

Një prej këngëtarëve të njohur shqiparë i ka dhënë fund lidhjes mbi një vjecare.

Por për cilin bëhet fjalë? Prive ju sjell detajet në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm