A do martohet Xeni për herë të dytë ?!

By

Si protagonist në rubrikën 60 sekonda, Shkëlzen Jetishi – Xeni u pyet për shumë gjëra.

Mes tjerash, ai tregoi se çka mendon për kryetaren e Gjakovës, Mimoza Kusarin ndërsa për gazetaren Maki Bajrami tregoi edhe se a është këngëtari më i pasur në Gjakovë.

Xeni shpalosi edhe preferencat e tij muzikore në muzikën hip-hop por një pyetje e bërë duket se e habiti mjaft.

Kur u pyet se a do martohej për herë të dytë ai dha një JO të prerë duke treguar kështu vendosshmëri.

Duket se Xeni është tejet i lumtur me portretin e tij familjar dhe një harmoni të tillë ia urojmë ta ketë gjithmonë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm