E dëgjuat bashkëpunimin e ri nga Azet?

By

Azet ka publikuar projektin e ri muzikor, i cili është një bashkëpunim.

Ai ka bashkëpunuar së bashku me këngëtarin dhe Dj e njohur Jugglerz.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm