Adelina ndan një moment të bukur me të birin, Uliksin

By

Këngëtarja Adelina Ismaili pas rikthimit të madh po është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Cdo ditë ajo ndan diçka nga pjesa e jetës së saj dhe punëve që e përcjellin.

Por, fotografia e ndarë para pak minutash në Instagram është më e veçantë.

SI rrallë herë, këngëtarja shfaqet me të birin, Uliksin të cilin e quan rreze drite.

Nënë e bir duken të mrekullueshëm bashkë. /Prive.al/

Ray of light☀️ ☃️❄️

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm