Një bashkëpunim interesant: E dëgjuat “Yjet” nga Uki dhe Ergeni i NR?

By

Këngëtari Uki Latifi bashkë me reperin e grupit NR, ka sjellë një këngë të re e cila është një baladë dashurie e miksuar me repturë.

Me një klip melankolik, në një ambient të shkatërruar dhe që të ngjanë pa jetë, Uki u ka dhënë jetë vargjeve të tij në një këngë që i dedikohet si të gjitha këngët tjera të tij, një dashurie të fortë por që rrezikon të humbet.

Kënga e re e dyshes quhet “Yjet”, ndërsa teksti sigurisht, është shkruar nga vet Uki dhe Ergeni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm