Kush po i “Mungon” Visar Pejës?!

By

Një projekt të ri por në fushën e muzikës e ka gati edhe Visar Peja. “Më mungon” titullohet balada e tij më e re e cila nuk ka të bëjë me populloren.

Me tekst nga Ramazan Çeka , muzikë dhe orkestrim nga Florent Boshnjaku, baladës “Më mungon” i është realizuar edhe videoklipi nga Alpha Pictures, në Prishtinë.

“Më mungon” nga Visar Peja mund ta ndiqni që nga tani në kanalin Youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm